SZYBKI KONTAKT: biuro@soliddach.pl
PODBITKI METALOWE

Podbitka dachowa wykonana z paneli stalowych ma w sobie wiele zalet. Przede wszystkim, stal jest materiałem trwałym, który w odróżnieniu np. od PVC nie ulego odkształceniu i to nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Z opinią tą zgadza się wielu fachowców. Poza wyżej wymienionymi zaletami, informują o stosunkowo łatwym montażu tego produktu. Najczęściej spotykamy podbitkę zamontowaną prostopadle do okapu, można ją wtedy układać bezpośrednio do krokwi lub na wcześniej przygotowanym stelażu drewnianym.

Równie ważny jest wygląd zastosowanego materiału. Podbitki metalowe bardzo często mają powłokę imitującą np. drewno. Jednym z najczęściej wybieranych kolorów ich wykończenia jest złoty dąb.
Bez względu który z materiałów wybierzemy, należy pamiętać, że jest to część dachu, która musi umożliwić jego wentylację. Bez tego cała więźba może ulec zniszczeniu. Dlatego podbitka powinna zostać tak zamontowana, aby aby dach był wentylowany. Pomocne są w tym perforowane panele posiadające specjalne otwory.

NA SKRÓTY
Nasi Partnerzy

Prezentacja firm z nami współpracujących, krótki profil danej firmy, najważniejsze informacje, rodzaj produktów, najważniejsze cechy... czytaj więcej

Oferta

Opis tego czym się zamjmujemy, oraz jaki wahlarz usług proponujemy. Znajdziesz tutaj wszystko co pozwoli Tobie podjąć decyzję
o współpracy z nami... czytaj więcej

Realizacje

Przegląd kilku naszych prac podczas różnych etapów realizacji... czytaj więcej