SZYBKI KONTAKT: biuro@soliddach.pl
Papa

Papa najcześciej stosowana jest do pokrycia dachów płaskich i o małym spadku. Papy asfaltowe dzielimy na podkładowe i wierzchnie. Różnią się rodzajem i gramaturą osnowy, oraz ilością masy bitumicznej.

Im wyższe wartości, tym papa jest bardziej trwała i wytrzymała mechanicznie. Na dachach o dużym nachyleniu papę uklada się na sztywnym deskowaniu, lub podkładzie ze sklejki lub płyt drewnopochodnych.

Papy termozgrzewalne są tak samo zbudowane, jednak produkowane są wyłącznie na osnowie wykonanej z włókna szklanego lub poliestrowego. Powlekane są specjalnymi asfaltami o dużej elastyczności oraz trwałości.

Ich wytrzymałośc szacowana jest na około 30 lat. Są zdecydowanie bardziej odporne na warunki atmosferyczne niż zwykłe papy - nie pękają pod wpływem mrozu, natomiast wysoka temperatura nie zmiękcza powłoki.

NA SKRÓTY
Nasi Partnerzy

Prezentacja firm z nami współpracujących, krótki profil danej firmy, najważniejsze informacje, rodzaj produktów, najważniejsze cechy... czytaj więcej

Oferta

Opis tego czym się zamjmujemy, oraz jaki wahlarz usług proponujemy. Znajdziesz tutaj wszystko co pozwoli Tobie podjąć decyzję
o współpracy z nami... czytaj więcej

Realizacje

Przegląd kilku naszych prac podczas różnych etapów realizacji... czytaj więcej